Iepazīsimies?

IMG 1118r

Tu noteikti prāto - kas mūsu jaunajiem "lācīšiem" vēderā?

 

Tātad, kas ir austersēņu pulveris? Tas sastāv no 45 grādos kaltētām sēnēm, kas pēc tam tiek smalki samaltas. Cena par 20 gramu iepakojumu (sk. fotoattēlā): 2.50 eiro + PVN

Par kaltētām austersēnēm, droši vien, nav tik daudz jautājumu. Arī tās ir kaltētas 45 grādu temperatūrā, lai nepazaudētu vērtīgās īpašības. Cena par 50 gramu iepakojumu (sk. fotoattēlā): 3,25 eiro + PVN

Un visbeidzot mūsu karaliene - pikantās austersēnes. To sastāvā: mūsu pašu audzētās austersēnes, čilli pipars, ķiploks, sāls, cukurs, sinpeju graudiņi, pipari un augu eļļa. Cena par 460 gramu iepakojumu (sk.fotoattēlā): 3,60 eiro + PVN

Mūsu jaunie produkti ir lielisks papildinājums gan veģetāriešu un vegānu virtuvei, gan arī patīkams pārsteigums tiem, kam tīk paēst gan veselīgi, gan garšīgi!

Tos vari pasūtīt rakstot mums: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Konkurss sadarbībā ar Sievietes Pasauli!

SĒŅOTAVA sadarbībā ar portālu Sievietes Pasaule izsludina konkursu "Daba ienāk mājās"

Tā ir iespēja palepoties ar savu veikumu un gūt iedvesmu no citām “iedvesmas medniecēm”. Un beigās vēl saņemt par to kārdinošu balvu.

 

Ar konkursu un dalības noteikumiem vari iepazīties šeit: 

http://www.sievietespasaule.lv/konkursi_un_testi/aktualie_konkursi/konkurss_daba_ienak_majas/

 

Parādi savu radošumu un, lai izdodas ienest dabu ne tikai savās mājās, bet arī palīdzēt citiem darīt to pašu! 

 

Jūsu,

SĒŅOTAVA

SĒŅOTAVA arī Rimi "KLĒTS" veikalos

 

Ar lielu prieku un patikšanu informējam, ka SĒŅOTAVA komplektu austersēņu audzēšanai tagad vari iegādāties arī RIMI zemnieku produkcijas veikaliņu tīklā "KLĒTS". Pagaidām tās varēsi iegādāties T/c SPICE un T/p ALFA RIMI veikalos, bet ceram, ka drīzumā būsim visos "KLĒTS" veikalos, lai Tev SĒŅOTAVA būtu "rokas stiepiena attālumā". 

Paplašinām savu tirdzniecības ķēdi, lai ikvienam mūsu produkts būtu ērti pieejams un austersēņu audzēšana mājās kļūtu par ikdienas paradumu.

Ar pārējām mūsu produkcijas tirdzniecības vietām vari iepazīties šeit pat mājas lapā zem sadaļas "PASŪTĪT"! 

 

Tiekamies un, lai ātri un labi aug! :)

 

Mājokļos, kuros ir sauss gaiss, SĒŅOTAVA jālaista biežāk!

 

Pēdējo mēnešu laikā esam pētījuši, aptaujājuši un vērojuši SĒŅOTAVA austersēņu komplekta audzētāju ražas apjomus, sēņu augšanas paradumus, kā arī veiksmes un neveiksmes. Tās apkopojot esam nonākuši pie pavisam vienkārša secinājuma: ja dzīvoklī/ mājā gaisa mitrums ir mazāks par 60%, tad SĒŅOTAVU audzēšanas procesā nepieciešams laistīt vairāk, nekā 2-3 reizes dienā. Tas jādara tik bieži, lai augsnes maisiņš visu laiku būtu mazliet mitrs. Tiem, kuriem mājās gaisa mitrums ir lielāks par 60% ražas padodas krietni labākas un sēnes aug ātrāk.

Ar laiku šo punktu noteikti ieviesīsim arī lietošanas instrukcijā. Tomēr šobrīd, ja Tev mājās ir SĒŅOTAVA un grasies to audzēt, tad ņem vērā šo ieteikumu un austersēnes augs griezdamās!

Lai izdodas un labi garšo! 

Tagad vari iegādāties arī micēliju!

 

Pēc mūsu draugu un klientu lūguma, tagad piedāvājam iegādāties ne tikai SĒŅOTAVA komplektu austersēņu audzēšanai mājās un lielo dobi austersēņu audzēšanai, bet arī MICĒLIJU. Šis micēlijs ir arī pārējo mūsu produktu pamatā, tādēļ esam to pārbaudījuši un atzinuši par labu esam.

Šo micēliju vedam no pašas Beļģijas un tas ir "ražots" MYCELIA bvba. Šis produkts ir dabisks un nesatur ģenētiski modificētas sastāvdaļas.

Micēlija cena ir 10 eiro/ kg. Un, ja vēlies to pasūtīt, tad raksti mums uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Audzēsim visi un visur - mājās, dārzā vai uz balkona. 

About Us

Now you can easily grow oyster mushrooms at home! 

SĒŅOTAVA is a product, that offers option to grow very healthy and tasty oyster mushrooms in your kitchen, as well as it does not do any harm to environment. Easy, healthy and in harmony with nature! 

 

product description oysters properties

Know more

Hello everyone!

Right now is the moment, when you should think about nutritions in your meals. The ones we absorbed in summer, are running low and in our gardens, of course, nothing is mellowing. 

And here are some reasons, why you should consider including oyster mushrooms in your everyday meal:

  • They contain A, B1, B2, C, D, PP vitamins;
  • Contain protein, carbohydrates, as well as amino acids and micro elements;
  • They are very delicious and nourishing;
  • They can be cooked as any other mushroom or boletus;
  • Healing qualities – its extracts are used to heal hypertension, atherosclerosis, prevention of cancer, the fungus contributes radionuclides, heavy metals active excretion from body, antiviral activity, immunity, promote the cholesterol elimination from the body and reduces the risk of atherosclerosis;

So, there is nothing more important for you health, than what you eat. Order SĒŅOTAVA set for oyster mushroom growing and grow your health and eating habits along with it!

Good luck!

SĒŅOTAVA

 

 

 

See more news 

 

fons

How To Grow

See, how easy it is to grow oyster mushrooms at your home? This easy!

Contacts Form

If you have any questions, then please sent us a message and be confident - we will answer! 

Contacts Address

SĒŅOTAVA
Pārgauja Street 10-27, Valmiera, postal code: LV-4201. 
E-mail: info @ senotava.lv
Phone number: +37120213772
 

Social Media

JoomShaper